Jak požádat o službu

Máte zájem o naši službu/o naše služby?

01
Doporučujeme prostudovat naše webové stránky www.zvonecekbylany.cz, kontaktujte naše sociální pracovnice a domluvíme se na dalším postupu.
 
  • elektronicky emailem na adresu: vera.babulakova@uspbylany.cz, jana.veliskova@uspbylany.cz
  • telefonicky na telefonní číslo: 321 610 434
  • přímo u nás na adrese: Zvoneček Bylany, poskytovatel sociálních služeb, Pod Malým vrchem 1378, Český Brod ve dnech pondělí-pátek od 8.00 do 15.30 hodin. Doporučujeme raději dopředu kontaktovat sociální pracovnice z důvodu jejich případně možné nepřítomnosti vzniklé jinými pracovními povinnostmi či čerpáním řádné dovolené.
02
Pro využívání služeb Zvonečku Bylany je nejdříve nutné vyplnit žádost o poskytování sociální služeb (ke stažení níže), podepsat a zaslat/osobně předat na adresu Zvonečku Bylany. Pokud si nevíte rady, kontaktujte prosím jednu z našich sociálních pracovnic.
03
Domluvíte se na dalším postupu přímo se sociálními pracovnicemi našeho zařízení, které Vás budou kontaktovat s tím, že:
 
  • Upřednostňujeme osobní kontakt – navštivte nás a prohlídněte si naše služby a prostory a domluvíme se na realizaci sociálního šetření
  • Zrealizujeme sociální šetření
  • Ve vzájemné spolupráci projednáme, zda jsou námi poskytované sociální služby pro Vás vhodné, zda poskytujeme pro Vás vhodnou podporu, popř. péči na základě společně stanovených osobních cílů.
  • V případě předběžné dohody, která by mohla směřovat až k plánovanému uzavření smlouvy a poskytování našich služeb, Vás požádáme o dodání dalších dokumentů (rozhodnutí o důchodu, příspěvku na péči atd.) – s vyplněním Vám ráda pomůže sociální pracovnice.
  • Na základě proběhlého jednání a zhodnocení přijetí budete v případě vzájemné dohody vyplývající z toho, že naše sociální služba je pro Vás vhodnou službou, zařazen/a do evidence zájemců o službu, popř. budete informován o vyřazení či odmítnutí.
  • V případě, že nebudete přijat/a, budete informován/a o zákonných důvodech, které k tomu vedly (viz. Kritéria odmítnutí zájemce o službu), včetně dalších možností – podpora při hledání jiné sociální služby, průběžné informace o stavu žádosti v evidenci zájemců o službu z důvodu současné nedostatečné kapacity apod.
  • V průběhu celého jednání Vám zajistíme základní sociální poradenství k získání dostatečných informací a dalších kontaktů.
Pro lepší orientaci umožňuje zařízení zájemci zkušební pobyt. Cílem je bližší seznámení potencionálního klienta s provozem a úrovní poskytovaných služeb.

Adresa

Zvoneček Bylany, p.s.s.
Pod Malým vrchem 1378
Český Brod

Dokumenty ke stažení

Datum zveřejnění Název dokumentu Typ souboru Velikost souboru
01. 01. 2023 Domácí řád .pdf 161 kB Stáhnout
01. 02. 2023 Sazebník úhrad (platný od 1. 2. 2023) .pdf 172 kB Stáhnout
01. 02. 2023 Žádost o poskytování sociální služeb (docx) .docx 22 kB Stáhnout
31. 01. 2023 Žádost o poskytování sociální služeb (pdf) .pdf 135 kB Stáhnout
31. 01. 2023 Posudek o zdravotním stavu .pdf 126 kB Stáhnout

Hlášení změn a kritéria

Žádáme, aby veškeré změny osobních údajů, které se týkají poskytované služby, byly nahlášeny nejpozději do 8 dnů od vzniku změny. Změny je nutné nahlásit sociálním pracovnicím Zvonečku Bylany.

V případě dotazů nás kontaktujte

sociální pracovnice
Mgr. Věra Babuláková
sociální pracovnice, vedoucí ChB Polepy
Bc. Jana Velíšková
top