Jak požádat o službu

Máte zájem o naši službu/o naše služby?

01
Doporučujeme prostudovat naše webové stránky www.zvonecekbylany.cz, kontaktujte naše sociální pracovnice a domluvíme se na dalším postupu.
 
  • elektronicky emailem na adresu: vera.babulakova@uspbylany.cz, jana.veliskova@uspbylany.cz
  • telefonicky na telefonní číslo: 321 610 434
  • přímo u nás na adrese: Zvoneček Bylany, poskytovatel sociálních služeb, Pod Malým vrchem 1378, Český Brod ve dnech pondělí-pátek od 8.00 do 15.30 hodin. Doporučujeme raději dopředu kontaktovat sociální pracovnice z důvodu jejich případně možné nepřítomnosti vzniklé jinými pracovními povinnostmi či čerpáním řádné dovolené.
02
Pro využívání služeb Zvonečku Bylany je nejdříve nutné vyplnit žádost o poskytování sociální služeb (ke stažení níže), podepsat a zaslat/osobně předat na adresu Zvonečku Bylany. Pokud si nevíte rady, kontaktujte prosím jednu z našich sociálních pracovnic.
03
Domluvíte se na dalším postupu přímo se sociálními pracovnicemi našeho zařízení, které Vás budou kontaktovat s tím, že:
 
  • Upřednostňujeme osobní kontakt – navštivte nás a prohlídněte si naše služby a prostory a domluvíme se na realizaci sociálního šetření
  • Zrealizujeme sociální šetření
  • Ve vzájemné spolupráci projednáme, zda jsou námi poskytované sociální služby pro Vás vhodné, zda poskytujeme pro Vás vhodnou podporu, popř. péči na základě společně stanovených osobních cílů.
  • V případě předběžné dohody, která by mohla směřovat až k plánovanému uzavření smlouvy a poskytování našich služeb, Vás požádáme o dodání dalších dokumentů (rozhodnutí o důchodu, příspěvku na péči atd.) – s vyplněním Vám ráda pomůže sociální pracovnice.
  • Na základě proběhlého jednání a zhodnocení přijetí budete v případě vzájemné dohody vyplývající z toho, že naše sociální služba je pro Vás vhodnou službou, zařazen/a do evidence zájemců o službu, popř. budete informován o vyřazení či odmítnutí.
  • V případě, že nebudete přijat/a, budete informován/a o zákonných důvodech, které k tomu vedly (viz. Kritéria odmítnutí zájemce o službu), včetně dalších možností – podpora při hledání jiné sociální služby, průběžné informace o stavu žádosti v evidenci zájemců o službu z důvodu současné nedostatečné kapacity apod.
  • V průběhu celého jednání Vám zajistíme základní sociální poradenství k získání dostatečných informací a dalších kontaktů.
Pro lepší orientaci umožňuje zařízení zájemci zkušební pobyt. Cílem je bližší seznámení potencionálního klienta s provozem a úrovní poskytovaných služeb.

Adresa

Zvoneček Bylany, p.s.s.
Pod Malým vrchem 1378
Český Brod

Dokumenty ke stažení

Datum zveřejnění Název dokumentu Typ souboru Velikost souboru
31. 01. 2023 Žádost o poskytování sociální služeb .pdf 131 kB Stáhnout
31. 01. 2023 Lékařský posudek - vzor .pdf 132 kB Stáhnout

Hlášení změn a kritéria

Žádáme, aby veškeré změny osobních údajů, které se týkají poskytované služby, byly nahlášeny nejpozději do 8 dnů od vzniku změny. Změny je nutné nahlásit sociálním pracovnicím Zvonečku Bylany.

V případě dotazů nás kontaktujte

sociální pracovnice
Mgr. Věra Babuláková
sociální pracovnice, vedoucí ChB Polepy
Bc. Jana Velíšková
top